درباره شرکت بایت

شرکت پرشیا سیستم فعالیت خود را با کسب مجوز ISP و ICP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف ارایه‌ی خدمات دست‌رسی به اینترنت و با همراهی تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده آغاز کرد. فعالیت‌های گروه در هنگام تاسیس، به‌طور خاص بر روی ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت از طریق تماس تلفنی (Dial Up) و کارت تلفن بین‌المللی، اینترنت هوشمند متمرکز بود.

شرکت‌ بایت توانست با سرمایه‌گذاری قابل توجه و همچنین جذب نیروهای کارآمد، خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی مرتبط با آن را همچون VDSL، و  به‌صورت گسترده به مشتریان ارایه کند.

با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های گروه، خدماتی همچون ارایه‌ی پهنای باند به صورت wireless و همچنین ارایه‌ی راهکارهای اختصاصی برای برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی برای سازمان‌ها به سبد محصولات و خدمات این شرکت افزوده شد.

خرسندیم به اطلاع برسانیم، درحال حاضر بادارا بودن کل استان اصفهان و نمایندگی شهر قم جمعا به تعداد 14 نمایندگی، درحدود 70 تا 75 درصد از استفاده کاربران اینترنت کاشان و استان اصفهان ازطریق بایت تامین می‌گردد.

بایت، در مسیر توسعه خویش همواره تلاش نموده است تا با ارائه سرویس‌های جامع مخابراتی رضایت مشتریان خویش را جلب نماید.

در حال حاضر این شرکت شامل واحدهای فروش،فنی، پشتیبانی، نرم افزار، بازرگانی ، ارتباط با مشتری و مالی با نیروهای کارآمد و متخصص و فارغ التحصیلان دانشگاهی در کل استان اصفهان به کلیه مشتریان گرامی سرویس دهی با کیفیت ارائه میدهد. خدمات پشتیبانی 24 ساعته شرکت بایت را میتوان گامی بزرگ در راستای رضایت مشتری دانست.

همچنین این شرکت در راستای ارائه خدمات جدید به مشترکین گرامی و نوآوری اقدام به راه اندازی دو سرویس جدید کرده است مرکز دانلود بایت که شامل جدیدترین سریال ها و .... می باشد که در حال حاضر برای تمام مشترکین بایت رایگان می باشد. همچنین در جهت رضایت مشتری و قدردانی از مشترکین وفادار، باشگاه مشتریان بایت راه اندازی شده است.

این شرکت امیدوار است تا در مسیر تعالی خویش به ارزش‌های سازمانی خود (مشتری مداری و نوآوری) متعهد بماند و می‌کوشد تا در تمام کشور به مشتریان خود خدماتی ارزنده و نوآورانه ارائه نماید. کیفیت و تنوع خدمات عرضه‌شده در سال‌های گذشته گواهی بر این تلاش است.

آدرس:

کاشان، خیابان شهید رجایی، پاساژ گلستان،
 طبقه اول، واحد 12
www.byteisp.com
شهرهای تحت پوشش:
* کاشان
* آران و بیدگل
* فلاورجان
* شهرضا
* شاهین شهر
* میمه
* سمیرم
* فولادشهر
* نجف آباد
* خمینی شهر
سایتهای مربتط:
مرکز دانلود بایت

باشگاه مشتریان بایت

سامانه الکترونیک بایت
راه های ارتباطی:
پست الکترونیک

کانال تلگرام بایت

اینستاگرام

logo-samandehi