درباره ما

درباره ما

شرکت بایت با بیش از 20 سال سابقه فعالیت و تجربه در زمینه IT ، که دارای بیش از 15 هزار کاربر در زمیته ADSL و WIRELESS و ارائه خدمات اینترنت به بیش از 1000 کاربر صنعتی در سطح استان اصفهان می باشد ، با به کارگیری کارشناسان متخصص و مجرب در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله خدمات پسیو ، خدمات اکتیو و پشتیبانی شبکه نیز فعالیت دارد .

ما برآن بوده ایم تا با توکل بر ایزد منان و استفاده از نیروهای متخصص ، دستیابی به دانش و اطلاعات به روز و بهره گیری از امکانات و تجهیزات مناسب ، بهترین خدمات را آنگونه که شایسته مخاطبان عزیز بایت می باشد ، ارائه دهیم.
اساس کار بایت بر مبنای صداقت ، مشتری مداری ، استفاده از برندهای شناخته شده و معتبر جهانی و ارائه خدمات باکیفیت بوده است ما سعی نموده ایم با ایجاد سیستم آموزش مستمر ، توسعه نرم افزارهای ارائه خدمات در زمینه CXM و پیاده سازی کامل مفهوم CRM در تمام بخش های سازمان ، تجربه خوبی برای مشتریان بایت رقم بزنیم .

معرفی دپارتمان ها

شرکت پرشیا سیستم کاشان ( بایت ) در پیمودن مسیر تعالی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار قرار داده است. تقسیم کار دقیق و گسترده میان واحدها و دپارتمان های مختلف شرکت بر اساس توانمندی و علایق کارکنان، آموزش‌های برنامه‌ریزی شده برای بخش های مختلف سازمان برای ایجاد انگیزه در سرمایه‌های انسانی و برون‌سپاری بخشی از فعالیت‌ها برای افزایش چابکی سازمان از جمله فعالیت‌­های بایت در دپارتمان های مختلف این سازمان است . نیروهای انسانی در دپارتمان های شرکت از دانش آموختگان رشته‌های مختلف که بیش از نود درصد از آنها را فارغ‌التحصیلان و دانش آموختگان رشته‌های فنی _ مهندسی، فناوری اطلاعات، مدیریت و دیگر رشته‌های وابسته تشکیل می‌دهند ، تشکیل شده است که در کنار نیروی انسانی شاغل در دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر استان اصفهان با فعالیت در بخش‌های مختلف این سازمان مشغول ارائه خدمات به مشتریان هستند.

عکس دپارتمان

دپارتمان فروش

دپارتمان فروش شرکت پرشیا سیستم کاشان - بایت ، متشکل از افرادی مجرب و متخصص است که در زمینه ارائه خدمات و بر اساس اصول و استانداردهای به روز و علمی تلاش می نمایند تا ضمن رعایت تمامی اصول بازاریابی و ارتقاء فروش ، رعایت حقوق مشتریان را سرلوحه خدمات خود قرار دهند. بر این اساس کارشناسان و مشاورین این بخش ، آمادگی کامل در جهت ارائه اطلاعات دقیق تخصصی از خدمات شرکت ، همراه ارائه مشاوره رایگان به مشتری جهت بهترین انتخاب(کاملا بر اساس نیاز مشتری) را کسب می کنند .

شماره داخلی:1

عکس دپارتمان

دپارتمان پشتیبانی

دپارتمان پشتیبانی شرکت بایت ، پل ارتباطی شرکت با مشترکین ، شرکت‌ها و کسب‌وکارها می‌باشد که با تشخیص و رفع به موقع مشکل مشترکین و هماهنگی های نصب های حضوری و ارائه خدمات مورد نیاز ، هم باعث خدمت رسانی بهتر و هم ایجاد رضایت بیشتر مشتریان می شوند.

شماره داخلی:2

عکس دپارتمان

دپارتمان حسابداری و امور مالی

دپارتمان حسابداری و امور مالی در شرکت بایت ، کلیه امور مالی مربوط به پروژه ها و همچنین امور بیمه ای را با کمک کارشناسان مجرب در این زمینه و با استفاده از نرم افزار های معتبر بر عهده دارد.

عکس دپارتمان

دپارتمان نرم افزار

دپارتمان نرم افزار شرکت بایت از سال 1381 و با تاسیس شرکت پرشیا سیستم کاشان - بایت فعالیت خود را آغاز نموده و با افزایش پروژه‌های اجرائی که قسمت اعظم آن‌ها نیازمند پیاده‌سازی خدمات نرم افزاری بوده به فعالیت های خود ادامه میدهد . این دپارتمان نه تنها در زمینه پشتیبانی پروژه‌های سایر بخش‌ های شرکت ، بلکه به صورت مستقل در زمینه های طراحی وب سایت ، طراحی و اجرای وب اپلیکیشن ، اجرای خدمات مرتبط با BI و طراحی و اجرای crm فعالیت دارد .

عکس دپارتمان

دپارتمان برندینگ

دپارتمان برندینگ شرکت بایت با درک عمیق از اهداف شرکت و باتوجه به هویت برند بایت و ارتباط با تیم های مختلف بازاریابی ، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ، خلق ایده ، تحلیل فعالیت ها و نظارت بر اجرای صحیح اصول برندسازی در همه بخش های سازمان سعی در رشد و ارتقاء جایگاه برند و شناخت صحیح برند بایت توسط مشتریان و دریافت تصویری مناسب با شخصیت برند در قلب و ذهن مشتریان این شرکت دارد . همه تلاش بایت جلب رضایت مشترکین و ارائه خدمات هر چه بهتر با توجه به تکنولوژی روز است .

عکس دپارتمان

دپارتمان تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ

شرکت بایت با توجه به اهمیت فعالیت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ با همکاری با متخصصین این حوزه متشکل از طراح گرافیست و تیم های هنری متخصص در تولید محتواهای متنی و بصری که سعی در معرفی هرچه بهتر فعالیت ها و خدمات شرکت بایت دارند ، از طریق تبلیغات محیطی و مجازی با مشترکین و مخاطبان خود ارتباط برقرار میکند . همه تلاش این تیم اطلاع رسانی فعالیت های شرکت ، ارتباط با مخاطبین و مشترکین و دریافت نظرات و پیشنهادات شماست .